Czas się przywitać!

Cześć! Cieszę się, że w końcu mogę się z Wami przywitać!

Ten post powinien się raczej nazywać „jak zostałam informatykiem”, ponieważ nad tą stroną pracowałam kilka dobrych miesięcy. Był pot i łzy, a nie raz myślałam o wyrzuceniu laptopa przez okno. Dałam radę i tak oto mogę się pochwalić swoją własną stroną internetową, którą stworzyłam w 100% sama. Jestem z tego dumna i mam ogromną satysfakcje. Powiedzenie „chcieć to móc” sprawdza się w tym przypadku idealnie. I tak oto w kilka miesięcy stałam się swoim informatykiem i grafikiem w jednym. Youtube to skarbnica wiedzy, która w dużej mierze mi w tym pomogła. Dlatego, jeśli chcecie założyć stronę internetową, to uwierzcie, że da się to zrobić bez pomocy informatyka. 

Teraz kilka słów o mnie

Cześć! Jestem Magdalena Stroka i jestem dyplomowaną wizażystką. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na kierunku Przedsiębiorczość. Dużo osób może to zdziwić, bo nawet niektórzy moim znajomi myśleli, że na studia wyższe pójdę na kosmetologię. Ja jednak postawiłam na wykształcenie biznesowe, które pomaga mi w prowadzeniu własnej firmy. Na pierwszym roku studiów zdecydowałam się na naukę w jednej z najlepszych szkół wizażu w Polsce Biar Beauty Group. Jestem mega dumna, że w tym momencie mogę się nazwać absolwentką tak dobrej szkoły.

Swoje umiejętności cały czas doskonale u znanych wizażystów w kraju i na świecie. Ciągły rozwój jest dla mnie priorytetem.

Wykonuje makijaże ślubne i okolicznościowe, które są podkreśleniem naturalnego piękna moich klientek. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie czy nawet łzy szczęścia, w momencie, gdy moje kochane klientki widzą efekt końcowy.

Przerodziłam pasje w zawód

Makijaż jest nie tylko moim zawodem, ale najpierw był po prostu pasją. Dlatego ogromną przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy podczas lekcji/pokazów makijażu.  Jak również w trakcie zajęć w szkole, gdzie mam przyjemność uczyć przyszłych wizażystów.

Publikacje w magazynach

Od dziecka uwielbiałam zajęcia plastyczne. Jestem zdecydowanie duszą artystyczną, a kreatywne pracę sprawiają mi wiele przyjemności. Dlatego współpracuje ze wspaniałymi fotografami podczas kreatywnych sesji beauty, gdzie nieraz wykonuje bardzo niecodzienne makijaże.

Dzięki temu mogę się pochwalić różnymi publikacjami w magazynach branżowych. Moje prace ukazały się nie tylko w Polsce, ale również w kilku krajach na świecie. Fotografie, które powstały przy współpracy z genialną fotograf Katarzyną Zdrowak, można było zobaczyć w takich magazynach jak: Horizont Magazine (Los Angeles), Like a Lion (Australia) oraz Imirage (Kanada).

Wydarzenia telewizyjne

Oprócz tego miałam przyjemność tworzyć MAKEUP TEAM na takich wydarzeniach telewizyjnych jak Miss Polski, Miss Polski Nastolatek Miss Supranational i Mister Supranational. Była to ogromna przygoda, ale najważniejsze to doświadczenie, jakie tam mogłam zdobyć. Pierwszy raz mogłam zobaczyć, jak wygląda wydarzenie telewizyjne od backstage i jak pracować pod presją czasu.

Z wielką przyjemnością podejmuje się również współprac komercyjnych z różnymi firmami. Między innymi wykonywałam makijaż na sesję zdjęciową do kalendarza siatkarek BKS Stal Bielsko-Biała oraz makijaże do nagrań wideo dla firmy LR Health & Beauty.

Jedna odpowiedź

Add a Comment

Musisz być zalogowany w , aby dodać komentarz