lekcja makijażu

Pomogę Ci w wykreowaniu Twojego codziennego wizerunku!  Nauczę Cię podkreślać twoje atuty oraz pokażę ci moje triki przydatne podczas makijażu dziennego czy wieczorowego. 

Zdradę ci sekretną metodę wykonywania makijażu quick!

prezent dla każdej uczestniczki lekcji makijażu

Każda z Was otrzyma własny MAKUP BOOK oraz GIFT BAG, wypełniony kosmetykami i akcesoriami przydatnymi w codziennym makijażu. 

Wybierze idealną lekcje makijażu dla siebie:

basic

W czasie lekcji zrobimy przegląd twojej kosmetyczki, dobierzemy odpowiednią pielęgnacje, zdradzę ci sekret makijażu quick oraz wykonamy makijaż dzienny na dwa pędzle.

Czas trwania: 2,5-3h

Cena 400 zł

W trakcie lekcji nauczysz się wykonywać swój makijaż dzienny. Dowiesz się jak podkreślać swoje atuty oraz zakrywać ewentualne niedoskonałości. Wszystko będziesz mogła zapisać w swoim MAKEUP BOOKU!

Zdradzę ci technikę makijażu quick, w której zakochały się moje klientki! 

Makijaż wykonywany jest na dwa pędzle, co oznacza, że na jednej stronie twojej twarzy pokazuje ci, jak powinnaś wykonać makijaż, a ty na drugiej stronie go odwzorowujesz. 

Pamiętaj, że mogę do Ciebie przyjechać i lekcje makijażu, możemy wykonać w Twoim domu! Dojazd jest dodatkowo płatny 2zł/km. 

Uważam, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego na lekcji makijażu skupiam się na praktyce!

Podczas lekcji masz do dyspozycji wszystkie moje kosmetyki, pędzle oraz inne akcesoria. To ty decydujesz czy chcesz poznać kosmetyki z półki drogeryjnej, czy marek luksusowych.

Podczas lekcji otrzymasz gift bag z kosmetykami oraz akcesoriami przydatnymi w codziennym makijażu.  Wielkość gif bagu zależna jest od rodzaju lekcji jaką wybierzesz. 

traning

W czasie lekcji zrobimy przegląd twojej kosmetyczki, dobierzemy odpowiednią pielęgnację, zadbamy o prawidłowy demakijaż, zdradzę ci sekret makijażu quick oraz wykonamy makijaż dzienny  ze wzmocnieniem w wieczorowy na dwa pędzle.

Czas trwania: 3,5 – 4h

Cena 450 zł

W trakcie lekcji nauczysz się wykonywać swój makijaż dzienny oraz w szybki sposób wzmocnisz go w makijaż wieczorowy. Dowiesz się jak podkreślać swoje atuty oraz zakrywać ewentualne niedoskonałości. Wszystko będziesz mogła zapisać w swoim MAKEUP BOOKU!

Zdradzę ci technikę makijażu quick, w której zakochały się moje klientki! 

Makijaż wykonywany jest na dwa pędzle, co oznacza, że na jednej stronie twojej twarzy pokażę ci, jak powinnaś wykonać makijaż, a ty na drugiej stronie go odwzorowujesz. 

Pamiętaj, że mogę do Ciebie przyjechać i lekcje makijażu, możemy wykonać w Twoim domu! Dojazd jest dodatkowo płatny 2zł/km. 

Uważam, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego na lekcji makijażu skupiam się na praktyce! Opanujesz techniki makijażu dziennego, wieczorowego oraz dowiesz się jak prawidłowo wykonywać demakijaż. Dobierzemy pielęgnacje idealnie do potrzeb Twojej skóry. 

Podczas lekcji masz do dyspozycji wszystkie moje kosmetyki, pędzle oraz inne akcesoria. To ty decydujesz czy chcesz poznać kosmetyki z półki drogeryjnej, czy marek luksusowych.

Podczas lekcji otrzymasz gift bag z kosmetykami oraz akcesoriami przydatnymi w codziennym makijażu.  Wielkość gif bagu zależna jest od rodzaju lekcji jaką wybierzesz. 

double

Przyjdź na lekcje razem z przyjaciółką, siostrą, a może mamą!

W czasie lekcji zrobimy przegląd waszych kosmetyczek, dobierzemy odpowiednią pielęgnację, zadbamy o prawidłowy demakijaż, zdradzę Wam sekret makijażu quick oraz wykonamy makijaż dzienny  ze wzmocnieniem w wieczorowy. 

Czas trwania: 4 -5 h

Cena 700 zł

W trakcie lekcji nauczycie się wykonywać swój makijaż dzienny oraz w szybki sposób wzmocnicie go w makijaż wieczorowy. Dowiecie się jak podkreślać swoje atuty oraz zakrywać ewentualne niedoskonałości. Wszystko będziecie mogły zapisać w swoim MAKEUP BOOKU!

Zdradzę Wam technikę makijażu quick, w której zakochały się moje klientki! 

Pamiętaj, że mogę do Was przyjechać i lekcje makijażu, możemy wykonać w Waszym domu! Dojazd jest dodatkowo płatny 2zł/km. 

Uważam, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego na lekcji makijażu skupiam się na praktyce! Opanujecie techniki makijażu dziennego, wieczorowego oraz dowiesz się jak prawidłowo wykonywać demakijaż.

Podczas lekcji macie do dyspozycji wszystkie moje kosmetyki, pędzle oraz inne akcesoria. To wy decydujecie czy chcecie poznać kosmetyki z półki drogeryjnej, czy marek luksusowych.

Podczas lekcji otrzymacie gift bag z kosmetykami oraz akcesoriami przydatnymi w codziennym makijażu.  Wielkość gif bagu zależna jest od rodzaju lekcji jaką wybierzesz. 

party

Lekcja makijażu to idealny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółkami w Waszym domu!

W czasie lekcji zrobimy przegląd waszych kosmetyczek, opowiem Wam o odpowiedniej pielęgnacji i demakijażu oraz wykonamy makijaż dzienny  ze wzmocnieniem w wieczorowy. 

Czas trwania: 4 -6 h

Cena dla 3 osób – 800 zł

       dla 4 osób – 900zł

       dla 5 osób – 1000zł

Lekcja makijażu to idealny pomysł na prezent!

Urodziny, imieniny, święta, walentynki – każda okazja jest dobra aby podarować drugiej osobie bon na lekcje makijażu

Kup bon na lekcje dla przyjaciółki, siostry, mamy, dziewczyny albo żony, a gwarantuje, że ucieszą się z takiego prezentu! 

Bon pakowany do różowej lub białej koperty, przewiązany wstążką. 

Istnieje możliwość wysłania bonu pocztą, za dodatkową opłatą 10zł. 

Dodatkowe usługi:

Fotograf, który uwieczni
te piękne chwile!

Specjalnie dla Was podjęłam współpracę z przesympatyczną Panią fotograf, która może uwiecznić spędzone wspólnie chwile na zdjęciach! 

Dodatkowo może stworzyć specjalnie dla Was fotoksiążkę, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata! 

laski wanilii

Wspólne chwile mogą umilić domowe słodkości!

Duet dwóch sióstr stworzy indywidualnie dobrane dla Was pyszne słodkości, które umilą czas spędzony z przyjaciółkami. 

Nasze spotkanie mogą uzupełnić słodkie wypieki. 

To domowe ciacha, które będą dla Was smakowym doznaniem i osłodzą spędzone wspólnie chwile.

Umów się na lekcje makijażu!

Zapisy przyjmuje przez stronę na Facebooku

W zapytaniu proszę o następujące informacje: 

  1. data, która Cię interesuje
  2. godzina, która Ci najbardziej odpowiada
  3. wersje lekcji, którą wybierasz 
  4. miejsce dojazdu

zobacz więcej na moich social media