polityka prywatności

Umówienie się na usługę i korzystanie z strony www.strokamakeup.pl jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem polityki prywatności oraz regulaminu usług. 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Stroka Meku-up NIP: 937-27-22-639
  • Twoje dane osobowe podawane przed wykonaniem usługi będą przetwarzane, wyłącznie w celu realizacji wykonania wybranej przez Ciebie usługi.
  • Twoje dane, w postaci numeru telefonu oraz adresu mailowego będą wykorzystywane w celu kontaktu w związku z (realizacją usługi, przedstawieniem aktualnej oferty, celach marketingowych oraz innych związanych z realizacją umowy)
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usług czy kontaktu.. W przypadku ich niepodania, zastrzegam sobie możliwość odmowy wykonania usługi.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.: celach marketingowych. 
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp.
  • Korzystanie ze strony nie wymaga logowania się, założenia konta czy podania danych osobowych. 
  •  Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. 
  • Twoje dane osobowe gromadzone są z należytą starannością oraz odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby nieupoważnione. 
  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 

PRAWA AUTORSKIE:

Wszelkie treści zamieszczone na wydarzeniach Facebooka czy profilach Magdalena Stroka Make-Up na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej strokamakeup.pl (teksty, zdjęcia, opisy, oferta itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Autor wyraża zgodę na udostępnianie treści w serwisach społecznościowych, stronach związanych ze strefą beauty celem promocji firmy Magdalena Stroka Make-Up i wydarzeń przez firmę organizowanych.